Par mums – WIT Berry

Iedvesmojam un palīdzam uzņēmumiem efektīvi komunicēt interneta vidē

Palīdzam uzņēmumiem efektīvi sasniegt izvirzītos mērķusPalīdzam uzņēmumiem efektīvi sasniegt izvirzītos mērķus

Mūsu stāsts
---

Jau 10 gadus esam nopietni strādājuši un turpinām palīdzēt uzņēmumiem veidot efektīvu komunikāciju ar klientiem, lai palīdzētu tiem sasniegt izvirzītos mārketinga, komunikācijas un pārdošanas mērķus.

All in

Mēs spēlējam pokeru, un Jūs? Kas mums kopīgs ar šo spēli? Tas, ka, ja uzņemamies kādu darbu, tad spēlējam uz visu banku — all in jeb esam tajā iekšā par 100 %! Tas nozīmē, ka mēs līdz niansēm iedziļināmies lietās, problēmās, mērķos un situācijās. Jā, mums patīk arī dažkārt riskēt, piedāvājot netradicionālas idejas. Bet galvenais, kas Jums jāzina, mēs vienmēr būsim vienā komandā ar Jums!

Katram sava oga

Katram sava oga, un Jums vēl mūsējās! Mūsu enerģija un piedalīšanās ar idejām jeb, kā mēs sakām, ogām ir tas, ko mūsu klienti novērtē visaugstāk. Ja saskatām iespēju vai ideju, mēs to neslēpjam. Mums patīk nestandarta risinājumi, domāt neparasti, skatīties aiz apvāršņa. Bet vēl vairāk mums patīk, ja šie risinājumi nodrošina panākumus un izcilus rezultātus mūsu klientiem!

Soli priekšā

Nosaukums „WIT Berry” radās, apvienojot angļu vārdus wit ‘saprāts, asprātība, zināšanas’ un berry — sulīgas un krāsainas ogas, kas simbolizē radošu pieeju uzņēmējdarbībai un komunikācijai. „WIT Berry” ir uzņēmums, kas orientēts uz Jūsu biznesa izaugsmi un panākumiem. Mūsu mērķis ir nevis darīt tāpat kā konkurentiem, bet savādāk… BET piemeklēt unikālus risinājumus, kas palīdzēs Jums būt priekšā konkurentiem.

Mūsu komandaMūsu komanda

---

Guna

Mārketinga un komunikācijas speciāliste ar vairāk nekā piecu gadu pieredzi. Guna augstu vērtē klientus, kas uzticas mūsu piedāvātajiem risinājumiem, ļaujot veidot stāstus ap viņu precēm vai pakalpojumiem, kas stiepjas tālāk par horizontu.

Brīvajā laikā Gunai patīk doties pārgājienos un izmēģināt to, kas pirms tam nav darīts, piemēram, uzkāpt kādā kalna virsotnē! Kāpēc gan ne, jo pozitīvas emocijas raisa aizraujošu ideju pieplūdumus!

Witberry(53)
Back to top