WIT Berry „Odziņas”

WIT Berry „Odziņas”

Mums patīk rakstīt, un mēs rakstām ar prieku, tāpēc esam nolēmušas šajā pavasarī izveidot iedvesmojošu stāstu sēriju „Odziņas”.

Kas būs šīs odziņas?

Tās būs unikālas, drosmīgas un sievišķīgas sievietes, kas darbojas dažādās biznesa sfērās vai interesantos projektos. Viņas ir iedvesmojošas un aizrautīgas visā, ko viņas dara. Kā viņām tas izdodas? Nezinām! Tas viss mums būs jānoskaidro! Aiziet!

 

Rakstu sēriju „Odziņas” atklāj mūsu kolēģe Linda Kimeiša — ideju ģenerators, kas vienmēr ir iekšā kādā interesantā projektā

Linda vislielāko uzmanību ir piesaistījusi ar kosmosa projektu HATCH un Lego Serious Play, kur viņa ir sertificēta vadītāja un pašreiz piedāvā Latvijas uzņēmumiem šo aizraujošo metodi. Esam novērojuši, ka Lindu kā magnēts pievelk projekti, kas nebūt nav vienkārši, bieži vien ir sarežģīti, nedzirdēti un starptautiski, un šī pieredze viņai ir devusi plašu pasaules redzējumu, viņa spēj skatīties ārpus ikdienišķā, gribas pat teikt — aiz apvāršņa. Ja Jums ir biznesa ideja, Linda noteikti spēs saredzēt tās attīstību, un mēs domājam, ka tieši tā ir Lindas galvenā „Odziņa”. Ikdienā Linda parasti uzdod jautājumus klientiem, bet šoreiz atbildēs uz „Odziņu” jautājumiem.

Lasi vairāk par ideju ģeneratori Lindu Kimeišu 

 

Iepazīstieties ar mūsu nākamo „Odziņu”– aktīvās pārdošanas guru Terēze Riekstiņa

WIT Berry komandu Terēze piesaistīja ar lielo pieredzi un zināšanām aktīvajā pārdošanā, kas kļūst aizvien aktuālāka visiem uzņēmumiem visā pasaulē. Viņa ir izstrādājusi biznesa mācību spēli „Uzdrošinies pārdot” un ir Turība Business HUB programmas „Mentorklase” līdzautore. Pēc sarunas ar viņu par visiem 1000 % varam apgalvot, ka Terēze ir savā vietā un viņai patīk un sanāk tas, ko viņa dara. Terēzes odziņa ir milzīgā apņēmība, spēja motivēt un iedvesmot citus sasniegt izcilus rezultātus.

Kā viņai tas izdodas? Tas ir noteikti ir jānoskaidro! Lasiet un iedvesmojieties!

 

WIT Berry šīs nedēļas odziņa ir Ance Anna Šternberga

Jā, jā, tā foršā Ance, kas izveidojusi zīmolu „Topi vesels”. Man bija iespēja ar viņu personiski iepazīties pirms vairākiem gadiem kādā fiziskās sagatavotības nometnē, viņa tajā laikā vēl studēja naturopātiju Londonā, un tad jau bija skaidrs, ka šai meitenei ir lieli plāni. Ar patiku un mīlestību pret darbu viņa jau ir sarakstījusi trīs grāmatas, ir uztura trenere, konsultē privātās klīnikās, pasniedz veselīgas kulinārijas meistarklases un ikdienā dara vēl neskaitāmas lietas. Skaidrs, ka tas nav viss, ko Ance paveiks, mēs zinām, ka būs vēl neskaitāmas lietas, jo šajā sievietē ir milzīgs gribasspēks, neatlaidība un mīlestība pret visu, ko viņa dara. Ances odziņa noteikti ir tas, ka viņa iedvesmo ļaudis dzīvot veselīgāk, kvalitatīvāk un uztvert visu pozitīvāk caur sevi pašu.

Bet kā viņa spēj tik daudz paveikt, tas noteikti mums ir jānoskaidro tūliņ pat! Lasiet un iedvesmojieties!

 

WIT Berry odziņa – Inga Daliba

Sākoties jaunai nedēļai, vēlamies Jūs iepazīstināt ar WIT Berry šīs nedēļas odziņu — personāla atlases un konsultāciju uzņēmuma DarbaGuru radītāju un vadītāju Ingu Dalibu. Viņa arī konsultē un vada dažādas meistarklases saistībā ar personisko zīmolvedību, kas pašreiz ir aktuāla arī Latvijā. Sarunājoties ar Ingu, ir skaidrs, ka viņa saprot biznesa pamatus, nav nekādas sapņošanas, ir reāli darbi, mērķi, ko viņa vēlas sasniegt. Arī uzsākot savu biznesu, viņa atzīst, ka nebija viegli, bet tas nav neiespējami, ja vēlies darīt to, kas patīk un iedvesmo. Ja esi gatavs nepārtraukti mācīties un nekad, nekad, nekad nepadoties, tad viss izdosies. Inga WIT Berry uzmanību piesaistīja jeb viņas odziņa ir spēja darīt — viņa ne tikai skaisti runā, bet arī skaisti dara!

Lasiet un iedvesmojieties jaunajā darba nedēļā!

 

Šīs nedēļas saldā odziņa – Annika Andersone

Anniku pazīstu jau sen, šī sieviete noteikti ir spilgta personība visā, ko dara. Viņa 22 gadus ir deju pedagoģe un vada deju studiju „Benefice”, kurā ir 305 dejotāji. Un tas vēl nav viss, viņa ikdienā strādā ar daudziem lieliem projektiem, izrādēm un pasākumiem. Viņa ir prasīga pret sevi, savu darbu un dejotājiem, un tas vainagojas ar panākumiem. Jo citādi tak nevar būt! Ja ieguldi lielu darbu, pacietību, mīlestību un sevi attīsti, tad panākumiem ir jābūt! Annikas odziņa ir tas, ka viņa zina — caur smagu darbu panākumi ir iespējami. Un noteikti vēl tas, ka visu viņa dara ar wow efektu un milzīgu enerģiju! Varētu pat teikt, ka pārdabisku enerģiju!

Lasi šo rakstu un gūsti iedvesmu!

 

WIT Berry maija pirmā odziņa ir Ilva Kavicka

Ilva ir trīs bērnu mamma un darbojos pārtikas nozarē. Ražo saldumus un uzkodas no dabiskām izejvielām, kā arī dažādu augu pulverus (nātru, smiltsērkšķu, upeņu u. c.) smūtiju un zaļo kokteiļu pagatavošanai. Produkti ir ar zīmoliem „Abra” un „Kalnup”. Pašreiz vēl šiem zīmoliem ir mājražotāju statuss, bet, maziem solīšiem virzoties uz priekšu, tiek plānots kļūt par ražošanas uzņēmumu. Esmu pārliecināta, ka tas Ilvai izdosies, jo viņa ir mērķtiecīga, uzņēmīga, gatava mācīties un doties uz priekšu. Zinu, ka Ilvai ir svarīgi, ka viņas produkti ir bioloģiski, jo viņa vēlas saviem bērniem, ģimenei un apkārtējiem dod pašu labāko. Par viņas personību skaidri liecina arī šādi fakti: noskrējusi maratonu 42 km, kāpusi kalnos un lēkusi ar izpletni, trīs bērnu mamma. Ilvas odziņa ir tas, ka viņa spēja bērnu kopšanas atvaļinājumā izdomāt un attīstīt savu oriģinālo biznesa ideju, lai nebūtu jāatgriežas ierastajā darbā!

Lasiet un iedvesmojieties!

 

Šīs nedēļas īpašā un košā odziņa visās savās izpausmēs ir Evija Ridere!

Evija ir zīmola „Limonāde” idejas autore un veidotāja. Pašlaik vēl šī zīmola prece — mirkļu tvērēju grāmata kaste — ir izstrādes stadijā.  Esam pa atslēgas caurumu ieskatījušās Evijas domu lidojumā un ar nepacietību gaidām gatavo grāmatu kasti. Evijas odziņa noteikti ir tā, ka viņa rūpīgi pieiet visam un vēlas visu izdarīt kārtīgi, skaisti un paliekoši. Un vēl noteikti tas, ka Evija īsteno savu sapni par personisko zīmolu. Jā, tas pašreiz notiek lēnām, ar maziem solīšiem, bet ticam, ka tas ir tikai pamats kam lielākam.

Par Evijas zīmola „Limonāde” tapšanu un domu lidojumu lasiet šajā rakstā!

 

Šonedēļ vēlamies Jūs iepazīstināt ar radošo odziņu Madaru Buškevicu

Pirmais, kas nāk prātā par Madaru, vienmēr smaidīga, pozitīva un pilnīgi noteikti radoša personība! Madara darbojas grupā „Tirkizband”. Dažādos projektos ir gan soliste, gan papildvokāliste. Vēl viņa ir profesionāla vizāžiste un stiliste. Un tas vēl nav viss. Kopā ar kolēģi viņa ir nodibinājusi uzņēmumu „Otas brīnumdārzs”, kas piedāvā izrotāt svētku vietu ar sajūtām.

Madaras odziņa noteikti ir labā gaume, uzņēmība un uzdrīkstēšanās darīt to, kas patiešām patīk un sagādā prieku. Diemžēl ne visi mūsdienās to spēj.

Lasiet un iedvesmojieties no šīs nedēļas odziņas!

 

Ieva Rozentāle ir mūsu šīs nedēļas iedvesmojošā odziņa

Ieva ir „Friendly Bracelets” vadītāja un uzņēmuma „Genecie” līdzīpašniece. Viņa mūsu uzmanību piesaistīja tieši ar „Genecie” inovatīvo ražojumu — sieviešu naudas maku ar tajā iestrādātu iepirkumu somu. Kā mēs zinām, plastmasa nodara milzu kaitējumu dabai, un mēs, ņemot plastmasas maisiņus, lai transportētu preces no veikala līdz mājām, to atbalstām. Šis maks ir mūsu odziņas Ievas Rozentāles atbilde uz jautājumu, kā stilīgi, kompakti un vienmēr izvairīties no plastmasas maisiem. Jā, arī mums rūp vides piesārņojums! Un jā, mums patīk „Genecie” veidotā komunikācija! Un jā, mums ļoti patīk pats maks! Ievas odziņa ir tas, ka viņu uzskatām par drosmīgu! Kāpēc? Tāpēc, ka šī ražojuma tirgu viņa saskata ASV.

Noteikti izlasiet un gūstiet iedvesmu no šīs nedēļas odziņas Ievas!

 

Šīs nedēļas WIT Berry šarmantā odziņa Kristīne Grīnvalde

Kristīne ir fotogrāfe vairāk nekā 10 gadus. Viņa savu fotografēšanas stilu visvairāk saista ar dažādām krāsu niansēm, kas savijas ar maigām emocijām, stila tīrību un eleganci. Un varu apgalvot, ka tā patiešām ir… Kristīne pievērš uzmanību katram sīkumam: pat atdodot klientam fotogrāfijas, tās tiek pasniegtas ar īpašu noformējumu, kas raisa prieku un milzīgas emocijas, saņemot ko tik skaistu. Kristīnes odziņa ir tas, ka viņa sekoja savai sirdsbalsij, atstājot aiz muguras interesantu darbu finanšu un ekonomikas jomā, un kļuva par profesionālu fotogrāfi. Kā arī noteikti tas, ka Kristīne spēj atrast kopīgu valodu ar ikvienu klientu: izprast viņa vēlmes, pielāgoties situācijai un ar savu šarmu likt pasmaidīt pat visnesmaidīgākajiem, lai fotogrāfijas būtu izcilas.

Iedvesmojieties no Kristīnes un viņas bezgala skaistajām fotogrāfijām!

 

Turpinot WIT Berry rakstu sēriju „Odziņas”, vēlamies Jūs iepazīstināt ar mirdzošo odziņu Ketiju Šalderi

Kāpēc mirdzošo? Tāpēc, ka Ketija veido skaistas un mirdzošas izšūtas piespraudes. Vairāk nekā gadu saimnieko savā „Rotu dārzā” un jau ieguvusi lielu popularitāti un plašu klientu loku. Uzskatām, ka Ketijas odziņa ir milzīgā pacietība likt katru mazo pērlīti pie pērlītes, lai izveidotu oriģinālu katra klienta vēlmju piepildījumu. Un noteikti, lai radītu ko tādu, ir jābūt labai iztēlei.

Lasiet, iedvesmojieties un uzziniet, kā Ketija nonāca līdz savam „Rotu dārzam”, varbūt arī Jums rodas ideja par kādu projektu!

 

WIT Berry īpašā odziņa Inga Vasilišina

Inga ir viena no uzņēmējiem, kas savu biznesu izveidojuši tāpēc, ka paši vēlējās iegādāties un lietot piedāvātās preces. Uzņēmums dzima, attīstījās un auga tieši viņas vajadzību dēļ. Inga nepieder pie tiem, kas vienkārši vēlas pārdot savas preces — zīda izstrādājumus. Viņa vēlas pircējiem piedāvāt pievienoto vērtību — palīdzēt izprast izstrādājumus un izvēlēties piemērotāko. Inga neskaita darījumus vai uzņēmuma apgrozījumu. Tas nav viņas veiksmes rādītājs. Ingai ir svarīgi laimīgi klienti. Tādējādi mūsu skatījumā Ingas odziņa ir neatlaidība, pacietība un izdarība, lai spētu apmierināt klientu vajadzības un sniegtu viņiem pilnīgāko, kvalitatīvāko un profesionālāko informāciju, pakalpojumus, apkalpošanu un preces.

Lasiet un iedvesmojieties no šīs nedēļas odziņas!

 

WIT Berry odziņa ar šokolādi un pipariem Diāna Alksne

Neslēpsim, ka mums, WIT Berry komandai, viena no iecienītākajām tikšanās vietām Jelgavā ir tieši restorāns „Chocolate & Pepper”. Tur vienmēr var justies brīvi, mājīga atmosfēra un apkalpošana nemainīgi lieliska un augstā līmenī. Un ziniet, nekad — nepārspīlējot — es personīgi neesmu tur redzējusi dusmīgu vai īgnu apkalpotāju! Mūs urdīja ziņkāre, kā tas viņiem izdodas, un aicinājām uz sarunu restorāna „Chocolate & Pepper” vadītāju Diānu Alksni. Diānas odziņa noteikti ir tas, ka restorāns ar viņas un lieliskās komandas gādību visus šos gadus ir spējis mainīties laikam līdzi un saglabāt augsto līmeni, kur vienmēr prieks atgriezties. Diānā ir liels spēks, ja spēj savā uzņēmumā savākt lojālu un stipru komandu. Mūsdienās tas nebūt nav viegli!

Iedvesmojoša intervija, kuru ir vērts izlasīt!

 

WIT Berry košā odziņa – Marlēna Zaneriba

Marlēna ir viena no košākajām personībām, ko es pazīstu. Dažkārt šķiet, ka viņa traucas pa lielceļu, kur visi brauc ar 120 km/h (jau tā ātri), bet viņa vienkārši palido visiem garām. Jā, palido… Viņas milzīgā enerģija iedvesmo… Redz, viņa var aizbraukt uz darbu (lidostu) ar riteni no Jelgavas (aptuveni 45 km) un tad nostrādāt darbdienu kā parasti: enerģiski, smaidīgi un profesionāli. Viņa atrod laiku ģimenei, draugiem, hobijiem, sportam un pat savai nelielai uzņēmējdarbībai. Ak, kā viņas enerģija mūs iedvesmo!

Lasi un uzlādējies!

 

Latino odziņa – Santa Sakne

Reiz Santai vajadzēja izšķirties par labu studijām, nevis savai sirdslietai — dejām —, tomēr dzīve un vēlme ir palīdzējusi atgriezties tur, kur ir viņas sirds, — pie dejām. Sievišķība burtiski staro no Santas. Iespējams, tieši tāpēc tik daudzas dāmas vēlas darbdienu vakarus pavadīt viņas kompānijā, ļaujoties dejām, kas vienlaikus ir izcila aktivitāte gan ķermenim, gan prātam.Santas odziņa ir viņas sievišķīgā aura. Santa ir gatava veltīt enerģiju niansēm pavisam nelielu ideju realizēšanā, kas, kā redzam, vainagojas ar neviltotu un lielu atzinību.

Lasi un iedvesmojies!

 

Louise — fiziskās formas dienasgrāmatas „Accomplish in 12 weeks” autore

Mana kolēģe Linda iepazinās ar Louise pirms aptuveni 10 gadiem, kad abas dzīvoja kaimiņos Rīgā. Gandrīz vai neticami, ka tik daudz laika ir pagājis. Linda apgalvo, ka arī toreiz, tāpat kā šodien, no Louise staroja pozitīva enerģija. Louise odziņa ir tieši viņas pozitīvā enerģija, spēja pielāgoties apstākļiem un radīt ap sevi vidi no tā, kas ir pieejams, nesūdzoties par apstākļiem, lietām, vietām u. c. Protams, mēs arī ļoti augstu vērtējam Louise spēju izveidot ģimeni un dzīvi Latvijā, kas pati par sevi ir visai introverta valsts ar gariem ziemas vakariem.

Lasi un iedvesmojies veselīgākai ikdienai!

 

Back to top