„WIT Berry” attīsta jaunu darbības virzienu — komunikāciju Eiropas Komisijas finansētos projektos

„WIT Berry” attīsta jaunu darbības virzienu — komunikāciju Eiropas Komisijas finansētos projektos

Jau vairākus gadus „WIT Berry” ir aktīvi iesaistījies dažādu ar kosmosa nozari saistītu projektu īstenošanā, savā pārraudzībā ņemot visu, kas attiecas uz komunikāciju. Tā veiksmīgi ir realizēts projekts HATCH, par kuru ir izveidota vesela rakstu sērija un veikti dažādi lielāka vai mazāka apjoma pasākumi, piemēram, sarīkojuma „Switch to Space” komunikācijas nodrošināšana un iesaistīšanās tā organizēšanā.

Pēdējie gadi ir bijuši ļoti interesanti, jo papildus tradicionālajiem pakalpojumiem, ko mēs piedāvājam Latvijā, — mājaslapu saturs, mājaslapu satura audits u. c. —, mēs aktīvi apguvām programmas „Horizon 2020” nianses.

Šoruden notiks pēdējais „Horizon 2020” uzsaukums, lai gan pēc tā nāks citi. Ja plānojat piedalīties kādā „Horizon 2020” projektā, noteikti varat lūgt mūsu palīdzību dažādos jautājumos.

Kā mēs Jums varam palīdzēt? Uzziniet vairāk

Piedevām mēs esam sagatavojuši dažus īsus rakstus ar padomiem, kas ir tieši saistīti ar dalību programmā „Horizon 2020”, un drīzumā tīmekļa portālā HATCH būs pieejami vairāki tīmekļsemināri par komunikāciju „Horizon 2020” projektos.

Uz tikšanos!

Back to top