Jūsu uzņēmuma satura mārketinga stratēģijaJūsu uzņēmuma satura mārketinga stratēģija

---

Balstoties uz Jūsu uzņēmuma specifiku, nozari, kurā tas darbojas, mērķauditoriju un Jūsu biznesa mērķiem, palīdzēsim izstrādāt satura mārketinga stratēģiju, kurā Jūsu potenciālie klienti meklēs un atradīs Jūs!

Esiet tur, kur Jūs meklē

Satura mārketinga stratēģija ļaus Jums uzrunāt potenciālos klientus, kuri interesējas par Jūsu uzņēmuma piedāvātajām precēm vai pakalpojumiem, uzmeklēt un radīt vajadzību tajos interneta lietotājos, kuri vēl nezina par Jūsu uzņēmumu, kā arī stiprināt uzņēmuma tēlu komunikācijā ar pašreizējiem klientiem.

72 idejas

Balstoties uz Jūsu uzņēmuma mērķiem, nozares specifiku, mērķauditoriju un tās interesēm, mēs ģenerēsim 72 idejas Jūsu satura mārketinga stratēģijai.
Tās aptvers dažādus komunikācijas kanālus, veidus un stilus.

Satura mārketinga stratēģija

Mēs Jums iesniegsim dokumentu ar visām 72 idejām, kuras varēsiet paturēt, tā teikt, pūrā, kā arī detalizētu astoņu ideju satura mārketinga stratēģijas aprakstu ar konkrētu rīcības plānu mērķu sasniegšanai. Protams, atsevišķi vienojoties, scenārijs var būt arī citāds.

Cik maksā satura mārketinga stratēģijas izveide

Satura mārketinga stratēģijas izveides cena variē, sākot no 500 eiro, atkarībā no Jūsu prasībām pret periodu, kuram stratēģija jāveido, izmantojamajiem kanāliem, mērķauditoriju u. c.

Kā notiek satura mārketinga stratēģijas izveideKā notiek satura mārketinga stratēģijas izveide

---
Kas notiek?

01.Situācijas apzināšana

Balstoties uz Jūsu uzņēmuma specifiku, nozari, mērķauditoriju, biznesa mērķiem un citiem faktoriem, mēs veicam izpēti, kurā apkopojam dažādas lietas, iespējas, kanālus u. c.
72 idejas

02.Ideju ģenerēšana

Balstoties uz iegūto informāciju un visu mūsu rīcībā esošo informāciju par Jūsu uzņēmumu, mēs ģenerējam 72 idejas Jūsu satura mārketingam. Daļu no tām vai visas šīs idejas mēs prezentējam Jums.

03.Stratēģijas prezentēšana

Pēc ideju prezentēšanas Jūs izvēlaties astoņas idejas, kuras gribat realizēt tuvākajā laikā, un mēs izveidojam satura mārketinga stratēģiju šo ideju īstenošanai dzīvē, kuru atkal prezentējam Jums.

Vēlaties iegūt vairāk informācijas par šo pakalpojumu?

Sazinieties ar mums! Tālr. +371 28802511, e-pasts guna@witberry.lv.

Back to top