Komunikācija sociālajos tīklosKomunikācija sociālajos tīklos

---

Nav noslēpums, ka sociālajos tīklos ļaudis pavada vairākas stundas dienā. Vai zināt, kuros no tiem sērfo Jūsu klienti? Kas viņus interesē? Kā piesaistīt un noturēt viņu uzmanību? Palīdzēsim Jūsu uzņēmumam uzturēt regulāru, efektīvu komunikāciju ar tā mērķauditoriju.

Esiet tur, kur ir Jūsu klienti

Jūsu klienti sociālajos tīklos pavada pat vairākas stundas dienā. Piedāvājam komunikāciju sociālajos tīklos Facebook, LinkedIn, Instagram, Pinterest, Twitter.

Atkarībā no Jūsu mērķauditorijas, preču vai pakalpojumu specifikas palīdzam izvēlēties piemērotākos sociālos tīklus, komunikācijas formātu un ziņas.

Mēs stratēģiski, secīgi un mērķtiecīgi plānojam komunikāciju sociālajos tīklos, lai:

  • palīdzētu Jums veidot atvērta, pozitīva un moderna uzņēmuma tēlu;
  • piesaistītu arvien jaunus potenciālos klientus;
  • atgādinātu Jūsu pašreizējiem klientiem par Jums;
  • veicinātu pārdošanu.

 

Ko mēs darām

  • Piedāvājam idejas, balstoties uz Jūsu biznesa mērķiem
  • Izveidojam plānu
  • Sarakstām tekstus
  • Izveidojam vizuālos materiālus: gādājam attēlus vai piemeklējam videoklipus

 

Kas Jums patiks sadarbībā ar mums

Veicam komunikāciju sociālajos tīklos kā sev. Tas nozīmē, ka tā izskatīsies gaumīgi, moderni un atbilstīgi Jūsu uzņēmuma stilam. Mēs sekosim līdzi rezultātiem, domāsim jaunas idejas un risinājumus, lai palīdzētu Jums izskatīties labi sekotāju acīs, veicinātu pārdošanu un galu galā piesaistītu arvien jaunu sekotāju uzmanību!

 

Cik maksā šis pakalpojums

Komunikācijas sociālajos tīklos cena variē, sākot no 300 eiro mēnesī, atkarībā no ziņu un komunikācijas kanālu skaita, kā arī citiem faktoriem.

Kā notiek komunikācija sociālajos tīklos?Kā notiek komunikācija sociālajos tīklos?

---

01.Plāns — stratēģija

Balstoties uz Jūsu uzņēmuma nozares, preču vai pakalpojumu specifiku un mērķauditoriju, palīdzam izvēlēties piemērotākos sociālos tīklus, ziņu formātu, laiku un biežumu.

02.Materiālu sagatavošana

Mēs sagatavojam visus materiālus: tekstus, attēlus u. c. Ja vēlaties, visu parādām Jums, lai saskaņotu. Ilgtermiņa sadarbībā mēs jau būsim tik labi sapratuši viens otru, ka šim posmam vairs Jūsu laiku netērēsim.

03.Publicēšana un rezultāti

Mēs publicējam ziņas. Veicam rezultātu monitoringu, lai novērtētu, kādas ziņas guva panākumus, kādas ne, ko mēs varam uzlabot, kā sasniegt vēl vairāk ļaužu u. c.

Vēlaties iegūt vairāk informācijas par šo pakalpojumu?

Sazinieties ar mums! Tālr. +371 28802511, e-pasts guna@witberry.lv.

Back to top