SEO optimizēti teksti mājaslapāmSEO optimizēti teksti mājaslapām

---

Kvalitatīvi izveidots SEO teksts palīdzēs Jūsu mājaslapai pakāpties uz augšu Google meklēšanas rezultātu sarakstā. Sakiet, kā Jums ieteica uzlabot saturu Jūsu SEO speciālists, un mēs to ātri un kvalitatīvi īstenosim.

Izaicinājums izveidot kvalitatīvu SEO tekstu

Kvalitatīva SEO teksta izveide tik tiešām ir liels izaicinājums, jo tā izveidē ir jāievēro ļoti daudzas nianses, īpaši, ja šī teksta primārais mērķis ir pārdot.
Tāpat SEO tekstā ietvertajai informācijai ir jābūt saistošai, aktuālai un patiesai, lai interneta lietotāji to ar interesi lasītu un novērtētu, nepametot Jūsu mājaslapu dažu sekunžu laikā pēc tās atvēršanas, kas varētu negatīvi ietekmēt Jūsu mājaslapas novērtējumu.

SEO teksts var būt:

  • bloga raksts vai jaunums;
  • preces vai pakalpojuma apraksts;
  • jebkuras citas sadaļas teksts.

Veidojot SEO tekstu, mēs ņemam vērā:

  • SEO raksta mērķi, atslēgvārdus un Jūsu SEO speciālista norādījumus;
  • potenciālo mērķauditoriju — pircēju personu(-as);
  • uzņēmuma komunikācijas stratēģiju;
  • nozares tendences.

Iespējams, būsiet dzirdējis, ka neveiksmīgi veidots SEO teksts var panākt pilnīgi pretēju rezultātu, proti, likt Jūsu mājaslapai nokrist zemākās Google meklēšanas rezultātu pozīcijās. Tieši tāpēc ir ieteicams pievērst pastiprinātu uzmanību šāda veida tekstu sastādīšanai.

Cik maksā SEO teksta izveide

Atkarībā no SEO teksta vai SEO raksta garuma un sarežģītības tā izveides cena ir no 120 eiro.

Veicam arī jau izveidotu SEO rakstu uzlabošanu, šī pakalpojuma cena ir  sākot no 80 eiro atkarībā no raksta sākotnējās kvalitātes.

SEO teksti

Kā notiek SEO tekstu izveideKā notiek SEO tekstu izveide

---
Kā vienmēr

01.Mērķis

Pirms tekstu izveides mums ir jāzina, kur, kā, kāpēc šis saturs tiks publicēts un izplatīts, kuri ir šī teksta galvenie atslēgvārdi, vai ir vēl citi SEO speciālista norādījumi.
Noderīgu SEO tekstu plānošana

02.Informācijas iegūšana

Lai arī SEO teksta mērķis ir piesaistīt apmeklētāju mājaslapai, ja tas nebūs kvalitatīvs un realitāti atspoguļojošs, tas nedos nekādu pienesumu Jūsu uzņēmumam. Tāpēc pirms SEO satura izveides mēs iegūstam informāciju intervijās vai no klienta ieteiktajiem resursiem.
Norādījumu izpilde

03.SEO teksta rakstīšana

Mums ir padziļinātas zināšanas par SEO tekstu pamatprincipiem, tomēr katram SEO speciālistam ir savas metodes un pieejas, ko mēs respektējam. Tad atliek tikai SEO teksta saskaņošana!

Vēlaties iegūt vairāk informācijas par šo pakalpojumu?

Sazinieties ar mums! Tālr. +371 28802511, e-pasts guna@witberry.lv.

Back to top