Kampaņu mērķlapu (landing page) tekstu izveideKampaņu mērķlapu (landing page) tekstu izveide

---

Kāpēc tērēt naudu, lai ar reklāmu palīdzību atvestu potenciālo klientu līdz mājaslapai, bet tad viņu pamestu savā vaļā? Ja potenciālais klients ir nonācis Jūsu kampaņas mērķlapā, dariet visu, lai novestu darījumu līdz galam!

Izaicinājums izveidot pārdotspējīgus mērķlapas tekstus

Tā ir izšķērdība — izplānot kampaņu, bet nepielāgot tai mērķlapu. Ir dažādi veidi, kā šīs lapas var īstenot. Tās iespējams veidot apakšdomēnā, kā sadaļu mājaslapā, kā atsevišķu projektu u. c. Tāpat atkarībā no kampaņas apjoma un budžeta Jūs varat pasūtīt tikai saturu, to noformēt paša spēkiem vai pasūtīt pilnu kampaņas ciklu: koncepciju, saturu, noformējumu, programmēšanu un rezultātu analīzi.

Veidojot mērķlapas saturu, mēs ņemam vērā:

  • tās mērķi — galveno ziņu;
  • Jūsu uzņēmuma vizuālo un komunikācijas stilu;
  • mērķauditoriju — pircēju personu, kam kampaņa ir domāta;
  • kur informācija/reklāma par kampaņu tiks izplatīta;
  • attiecīgo informāciju par Jūsu uzņēmumu, precēm un pakalpojumiem.

Mērķlapas jeb landing page koncepcija
Labprāt izveidosim pilnu mērķlapas koncepciju un saturu ievietošanai tajā, izstrādājot kvalitatīvas mērķlapas skices vai noformējot saturu atbilstoši tam, kā to būtu vēlams ievietot mājaslapā.

Cik maksā mērķlapas teksta izveide
Mērķlapas izveides izmaksas variē atkarībā no mūsu iesaistes līmeņa. Cena, sākot no 80 eiro.

Kā notiek mērķlapu tekstu izveideKā notiek mērķlapu tekstu izveide

---
Ko Jūs vēlaties sasniegt?

01.Kampaņas mērķis

Kāds ir Jūsu kampaņas mērķis? Kas interneta lietotājam ir jāsaprot, jānodomā, jāsajūt un jāizdara? Kas ir Jūsu klients? Atbildes uz šiem un vēl daudziem citiem jautājumiem mums ir jāzina, pirms sākam veidot kampaņas mērķlapas tekstus.
Kāds ir ideālais scenārijs?

02.Informācija un scenārijs

Šī pārdošanas lapa nosaka, cik Jūsu kampaņa būs veiksmīga. Tāpēc, lai izveidotu pārdotspējīgu tekstu, mums ir nepieciešama kvalitatīva un precīza informācija, kā arī ideālais scenārijs, kuru vēlaties, lai interneta lietotājs izpilda, nonācis šajā Jūsu lapas sadaļā / šajā lapā.
Varam piedāvāt vairāk nekā tikai tekstus

03.Satura izveide un vēl…

Mums ir pieredze un zināšanas digitālajā mārketingā, līdz ar to varam piedāvāt gan tekstu izveidi, gan arī mērķlapas koncepciju — elementu izvietojumu tajā. Tādējādi Jūs saņemsiet datni, ar kuru tālāk varēs kvalitatīvi strādāt dizaineri un programmētāji.

Vēlaties iegūt vairāk informācijas par šo pakalpojumu?

Sazinieties ar mums! Tālr. +371 28802511, e-pasts guna@witberry.lv.

Back to top