Bloga rakstu izveideBloga rakstu izveide

---

Jums ir ideja bloga rakstam, bet vēlaties, lai mēs to realizējam? Vai varbūt Jūs ar bloga rakstiem vēlaties interneta lietotājiem nodot papildu informāciju par Jūsu piedāvātajām precēm, pakalpojumiem, kompetencēm vai nozares tendencēm? Vienlaikus, protams, veikt SEO optimizāciju Jūsu lapai. Mēs esam Jūsu rīcībā!

Izaicinājums izveidot kvalitatīvu bloga rakstu

Kvalitatīva, noderīga un interesanta bloga raksta izveide, mūsuprāt, ir aizraujošs process. Mēs zinām, ka daudziem rakstīšana ir kā zobu sāpes. Mums tas ir īsts saldais ēdiens.

Mums ir pieredze dažādu bloga rakstu izveidē: par ceļojumiem, riepām, apdrošināšanu, mācībām, ēdieniem, apģērbiem, apaviem, finansēm, nekustamo īpašumu u. c.

Veidojot bloga rakstu, mēs ņemam vērā:

  • tā mērķi — galveno ziņu;
  • Jūsu uzņēmuma stilu;
  • mērķauditoriju — pircēju personu, kam tas domāts;
  • faktus, nozares tendences, Jūsu kompetences;
  • preces vai pakalpojumus, kas šim bloga rakstam ir jāatbalsta.

Bloga rakstu sērija
Piedāvājam arī nākt klajā ar savām iniciatīvām par bloga rakstu tematiem un saturu. Var veidot arī rakstu sēriju, kas paaugstinātu klientu lojalitāti. Noteiktā laika sprīdī publicējot vairākus kvalitatīvus rakstus par Jūsu uzņēmuma nozarē aktuāliem tematiem, ir iespējams padarīt Jūsu mājaslapu vieglāk atrodamu interneta meklētājos, parādīt Jūsu uzņēmuma pieredzi un kvalifikācijas līmeni, kā arī piesaistīt jaunu potenciālo klientu uzmanību Jūsu uzņēmuma pakalpojumiem.

Cik maksā bloga raksta izveide
Atkarībā no bloga raksta garuma un sarežģītības tā izveides cena ir no 120 eiro.

Kā notiek bloga rakstu izveideKā notiek bloga rakstu izveide

---
Kā vienmēr

01.Mērķis

Visbiežāk bloga raksts atbalsta kādu uzņēmuma piedāvāto pakalpojumu vai preci. Mums noteikti jāzina, kāds ir raksta mērķis, vai tam jāsasniedz arī kādi SEO plāni u. c.
Aizraujošu bloga rakstu plānošana

02.Informācijas iegūšana

Protams, mēs veicam patstāvīgu izpēti un nākam klajā ar savām idejām, tomēr labprāt intervējam uzņēmuma speciālistus, jo tieši šie bloga raksti, kas atklāj unikālu pieredzi, stāstus, iepriekš nepublicētu informāciju, ir paši aizraujošākie un noderīgākie interneta lietotājiem.
Norādījumu izpilde

03.Bloga rakstu rakstīšana

Pēc bloga raksta formas saskaņošanas — intervija, stāsts, saraksts, jaunums, preču vai pakalpojumu apskats, speciālista viedoklis u. c. — mēs sākam būvēt bloga rakstu. Pēc vienošanās varam piemeklēt arī foto un citu atbalstošo vizuālo informāciju.

Vēlaties iegūt vairāk informācijas par šo pakalpojumu?

Sazinieties ar mums! Tālr. +371 28802511, e-pasts guna@witberry.lv.

Back to top