Ko Jūsu uzņēmuma mājaslapā meklē potenciālais klients? Noderīgu saturu!
Interneta lietotājus interesē tikai trīs lietas — 3 i: informācija, izdevīgums un izklaide. Profesionāli mājaslapas teksti, kas palīdz piesaistīt klientus, pārdot un ir SEO draudzīgi ir mūsu specializācija.

Mūsu pakalpojumiMūsu pakalpojumi

Viss par un ap mājaslapas saturu
---

Mājaslapas teksti

Apvienojot Jūsu uzņēmuma pārdošanas mērķus, stilu, mērķauditorijas intereses, klientu vajadzības un nozares specifiku, izveidosim pārdotspējīgus un efektīvus mājaslapas tekstus.

SEO teksti

Veidojam SEO tekstus: bloga rakstus, preču vai pakalpojumu aprakstus u. c., apvienojot SEO speciālistu norādījumus, Jūsu biznesa specifiku un mērķus.

Bloga raksti

Ar lielāko prieku popularizēsim Jūsu pieredzi, zināšanas, piedzīvojumus u. c., izveidojot aizraujošus bloga rakstus, kas patiks gan Jūsu klientiem, gan Google.

Mērķlapu teksti

Jā, Jūsu mērķlapai jeb piezemēšanās lapai (landing page) ir jāizpilda tās uzdevums! Pastāstiet mums par tās mērķi, un mēs radīsim mērķtiecīgu dialogu ar potenciālo klientu, lai sasniegtu šo mērķi!

Citi teksti

Tā kā mūsu specializācija ir viss par un ap web saturu, veidojam arī tekstus kampaņām, preses relīzes, saturu komunikācijai sociālajos tīklos, bukletu tekstus u. c.

Mājaslapas satura audits

Balstoties uz pieredzi un zināšanām, ņemot talkā dažādus rīkus, metodes un testus, mēs veiksim Jūsu mājaslapas satura auditu. Sniegsim ieteikumus un piedāvāsim idejas tās uzlabošanai, lai Jūsu mājaslapa palīdzētu sasnieg Jūsu uzņēmuma mērķus.

Mājaslapas satura stratēģija

Kādas sadaļas nepieciešamas Jūsu mājaslapā, pēc kāda principa tās būs izvietotas, kāds ir katras sadaļas mērķis, par ko tai jārunā, kurai pircēju personai tā domāta, kādi atslēgvārdi tiks izmantoti un kuri būs sadaļas zelta vārdi?

Mūsu pieejaMūsu pieeja

---
Mums ir jāzina, kas un kā

01.Situācijas izpēte

Iespējams, mēs tekstu izveidi uztveram pārāk nopietni, bet mēs nesākam rakstīt tekstus pirms stratēģijas, mērķu nospraušanas, intervijām, nozares, situācijas un citas izpētes.
Mēs piedāvājam, Jūs izvēlaties

02.Risinājumi

Katram risinājumam ir savi plusi un mīnusi, tāpēc mūsu uzdevums ir piedāvāt labākos risinājumus, bet Jūsu — izvēlēties.
Mēs strādājam, Jūs saņemat rezultātu

03.Tekstu rakstīšana

Tekstus veidojam atbilstīgi uzņēmuma stilam un mērķiem. Esam proaktīvi un bieži vien nākam klajā ar jaunām idejām, ko, protams, augstu novērtē mūsu klienti.

Mūsu klientiMūsu klienti

Darbi runā...
---

Vēlaties iegūt vairāk informācijas par šo pakalpojumu?

Sazinieties ar mums! Tālr. +371 28802511, e-pasts guna@witberry.lv.

Back to top