Ko Jūsu uzņēmuma mājaslapā meklē potenciālais klients? Noderīgu saturu!
Interneta lietotājus interesē tikai trīs lietas — 3 i: informācija, izdevīgums un izklaide. Profesionāli mājaslapas teksti, kas palīdz piesaistīt klientus, pārdot un ir SEO draudzīgi ir mūsu specializācija.

TekstiTeksti

Viss par un ap mājaslapu tekstiem
---

Mājaslapas teksti

Apvienojot Jūsu uzņēmuma pārdošanas mērķus, stilu, mērķauditorijas intereses, klientu vajadzības un nozares specifiku, izveidosim pārdotspējīgus un efektīvus mājaslapas tekstus.

SEO teksti

Veidojam SEO tekstus: bloga rakstus, preču vai pakalpojumu aprakstus u. c., apvienojot SEO speciālistu norādījumus, Jūsu biznesa specifiku un mērķus.

Bloga raksti

Ar lielāko prieku popularizēsim Jūsu pieredzi, zināšanas, piedzīvojumus u. c., izveidojot aizraujošus bloga rakstus, kas patiks gan Jūsu klientiem, gan Google.

Mērķlapu teksti

Jā, Jūsu mērķlapai jeb piezemēšanās lapai (landing page) ir jāizpilda tās uzdevums! Pastāstiet mums par tās mērķi, un mēs radīsim mērķtiecīgu dialogu ar potenciālo klientu, lai sasniegtu šo mērķi!

E-pasta jaunumu teksti

Arī mēs katru dienu saņemam ļoti daudz e-vēstuļu, tāpēc nelolojam cerības, ka Jūsu klienti tās ar nepacietību gaida. Savu klientu mārketinga kampaņām veidojam oriģinālas e-pasta vēstules ar patiesi noderīgu un precīzi mērķētu saturu.

Citi teksti

Tā kā mūsu specializācija ir viss par un ap web saturu, veidojam arī tekstus kampaņām, preses relīzes, saturu komunikācijai sociālajos tīklos, bukletu tekstus u. c.

Mūsu pieejaMūsu pieeja

---
Mums ir jāzina, kas un kā

01.Situācijas izpēte

Iespējams, mēs tekstu izveidi uztveram pārāk nopietni, bet mēs nesākam rakstīt tekstus pirms stratēģijas, mērķu nospraušanas, intervijām, nozares, situācijas un citas izpētes.
Mēs piedāvājam, Jūs izvēlaties

02.Risinājumi

Katram risinājumam ir savi plusi un mīnusi, tāpēc mūsu uzdevums ir piedāvāt labākos risinājumus, bet Jūsu — izvēlēties.
Mēs strādājam, Jūs saņemat rezultātu

03.Tekstu rakstīšana

Tekstus veidojam atbilstīgi uzņēmuma stilam un mērķiem. Esam proaktīvi un bieži vien nākam klajā ar jaunām idejām, ko, protams, augstu novērtē mūsu klienti.

Mūsu klientiMūsu klienti

Darbi runā...
---

Vēlaties iegūt vairāk informācijas par šo pakalpojumu?

Sazinieties ar mums! Tālr. +371 28802511, e-pasts guna@witberry.lv.

Back to top