Louise — fiziskās formas dienasgrāmatas „Accomplish in 12 weeks” autore

Louise — fiziskās formas dienasgrāmatas „Accomplish in 12 weeks” autore

Mana kolēģe Linda iepazinās ar Louise pirms aptuveni 10 gadiem, kad abas dzīvoja kaimiņos Rīgā. Gandrīz vai neticami, ka tik daudz laika ir pagājis. Linda apgalvo, ka arī toreiz, tāpat kā šodien, no Louise staroja pozitīva enerģija.

Louise odziņa ir tieši viņas pozitīvā enerģija, spēja pielāgoties apstākļiem un radīt ap sevi vidi no tā, kas ir pieejams, nesūdzoties par apstākļiem, lietām, vietām u. c. Protams, mēs arī ļoti augstu vērtējam Louise spēju izveidot ģimeni un dzīvi Latvijā, kas pati par sevi ir visai introverta valsts ar gariem ziemas vakariem.

 

1. Pastāsti par sevi — īss „elevator pitch”

Mani sauc Louise, esmu no Īrijas. Esmu sieva un mamma diviem bērniem, kas mīl sportisku un veselīgu dzīves stilu. Es arīdzan esmu fiziskās sagatavotības instruktore un fiziskās formas dienasgrāmatas „Accomplish in 12 weeks” autore.

 

 

2. Kā Tu nokļuvi Latvijā?

Mans vīrs ir no Latvijas. Mēs iepazināmies Īrijā un tad nolēmām dzīvot kopā Latvijā. Tobrīd man nešķita, ka es patiešām spēšu izveidot dzīvi Latvijā un šeit palikt tik ilgi, tomēr izrādījās, ka es spēju. Man ļoti patīk Latvijas iedzīvotāji. Sākumā man tie šķita ļoti noslēgti, tomēr arī es pati neesmu tipiska ekstraverte. Lai nu kā, tagad es turos pie filozofijas, ka mēs visi esam cilvēki, neskatoties uz mūsu tautību, un es nešķiroju cilvēkus pēc tautības. Man patīk mācīties no cilvēkiem, un ar šādu domu es to varu darīt daudz vieglāk.

 

3. Un kā Tev iet ar latviešu valodu?

Pašlaik latviešu valodu apgūstu diezgan netipiskā veidā — mācos no saviem bērniem. Mana meita, kam tagad ir četri gadi, runā gan latviski, gan angliski. Tad nu viņa man stāsta kādu stāstu, bet, ja es kādu vārdu nesaprotu, viņa man to izskaidro citiem vārdiem latviešu valodā, lai es saprastu un papildinātu savu vārdu krājumu.

 

4. Pastāsti par uzņēmumu un nozari, kurā darbojies

Fiziskās sagatavotības nozarē darbojos jau vairāk nekā 10 gadus. Es strādāju uzņēmumā, kura ēkā bija arī neliela sporta zāle, kurp es devos sportot. Man tik ļoti patika nodarbības un viss, kas saistīts ar fizisko sagatavotību, ka es nolēmu savu dzīvi ciešāk saistīt ar veselību un fizisko sagatavotību, iegūstot attiecīgu kvalifikāciju.
Kad pirms pieciem gadiem gaidīju meitu Londonu, mans ārsts sacīja, ka man vajadzētu pārtraukt sportot un turpmāk vienkārši doties pastaigās. Tas nebija viegli, bet es ievēroju ārsta norādījumus. Lai nu kā, gan Londona, gan Olivers (mans dēls) nāca pasaulē ar ķeizargrieziena palīdzību. Pēc Olivera piedzimšanas es jutos ļoti vāja. Es vēlējos pārmaiņas, tāpēc bija jāsper pirmais solis — jāizveido plāns, jo citādi idejas un plāni paliek tikai projektu līmenī. Tie arī bija mani pirmie soļi, lai izveidotu fiziskās sagatavotības dienasgrāmatu „Accomplish in 12 weeks”.

 

5. Kas bija visgrūtāk vai visvieglāk, uzsākot šo projektu?

Tās nebija ilgas pārdomas. Bija skaidrs, ka, ja tas darbojas un ir uz manas ādas izmēģināts, tas darbosies arī priekš citiem. Galu galā tas nav nekas revolucionārs. Līdzīgas preces jau pastāv, un ļaudis vēlas atgūt formu — pieprasījums ir. Vienkārši es to apkopoju ērtā, efektīvā un viegli izmantojamā veidā, kas tiešām palīdz.

 

 

6. Kāpēc Tu domā, ka šāda prece ir nepieciešama pasaulei?

„Accomplish in 12 weeks” ir ne tikai rīks, kas motivēs sportot un sasniegt mērķus, bet arī reāls plāns, kas veidots mērķtiecīgi, lai tik tiešām sasniegtu iecerēto.
Dienasgrāmatā ir progresa grafiki, mēneša atzīmes, iknedēļas ēšanas plāns, iepirkumu saraksts, iknedēļas vingrinājumi un uzdevumi, kā arī vingrinājumi un ēšanas plāns katrai dienai.

Vingrinājumi un uzturs ir kombinācija, kas palīdzēs sasniegt rezultātus. Tikai vingrojot un turpinot ēst neveselīgi, rezultātus neizdosies sasniegt. Un otrādi.
Dienasgrāmatā ir paredzētas trīs maltītes un nelielas uzkodas starp tām. Tas viss, protams, veselīgi. Dienasgrāmata ļaus pamanīt dažādus neveselīgus paradumus, kā arī izveidot un atzīmēt jaunos, veselīgos ieradumus.

 

7. Ar kādām atziņām esi sastapusies ikdienas darbā?

Tieši tās pašas atziņas, kas darbojas fiziskās sagatavotības jomā, darbojas arī biznesā. Nekas nenotiks, līdz nesāksi rīkoties. Un, kad Tu jūti, ka tas nedarbojas… tieši tas ir īstais laiks, lai nepadotos.

Ja Tu tici savai biznesa idejai, nevajag padoties!

 

 

8. Kas Tevi visvairāk iedvesmo?

Cilvēki. Tādi, kas mēģina saskatīt pozitīvo katrā situācijā, un tādi, kas pat ļoti grūtās. Kā arī cilvēki, kas nesūdzas!

 

9. Ko Tu ieteiktu tiem, kas vēlas uzsākt strādāt šajā profesijā?

Noteikti spert pirmo soli. Lai sāktu, nav nepieciešams zināt visu, izplānot visu vai redzēt visu kopainu. Viss nemitīgi mainās, tāpat arī biznesa plāni var mainīties, tādēļ ir jāmāk pielāgoties situācijām un nebaidīties no pārmaiņām.

 

10. Kā Tu vērtē uzņēmējdarbības iespējas Latvijā?

Es uzskatu, ka ikvienā pasaules vietā ir biznesa iespējas. Latvijā, protams, ir ļoti mazs tirgus, līdz ar to bizness var būt ļoti ierobežots. Tomēr Latvijas iedzīvotājiem ļoti patīk mans piedāvājums, un tas ir mans lielākais gandarījums.

 

11. Trīs lietas, ko Tu noteikti vēlētos īstenot/izdarīt

Veselībai un fiziskajai sagatavotībai manā dzīvē ir ļoti liela nozīme, tāpēc es gribētu cilvēkiem palīdzēt sasniegt savus mērķus un kļūt veselīgākiem daudz plašākā mērogā. Es noteikti vēlētos vairāk doties piedzīvojumos kopā ar ģimeni ārpus Eiropas, lai iepazītu citas kultūras un gūtu jaunu pieredzi. Un es noteikti vēlos praktizēt pateicību ikdienā, ko es, starp citu, esmu jau sākusi darīt.

 

 

12. Kuras ir Tavas mīļākās ogas?

Mellenes, protams!

 

 

Back to top