Kas ir mērķlapa

Kas ir mērķlapa

Kas ir mērķlapa

Jūsu uzņēmums rīko reklāmas kampaņu internetā, ar baneriem popularizējot kādu noteiktu Jūsu preci vai pakalpojumu. Jūsu mājaslapā ir pieejama informācija gan par šo, gan par vairākām citām precēm un pakalpojumiem. Taču klients, kurš ir ieinteresējies par internetā izvietotajā reklāmā aplūkojamo produktu un, noklikšķinot uz reklāmas loga, nonācis Jūsu lapā, vēlēsies uzreiz atrast tieši reklamēto produktu!

Mērķlapas kalpo tieši šim vienam nolūkam: reklāmai pievienotā saite ved uz šo vienu Jūsu uzņēmuma mājaslapas atzaru, kas veltīts īpaši vienam produktam, lai ieinteresētu klientu to iegādāties. Mērķlapas mēdz noformēt ar mazāk pamanāmām navigācijas iespējām, tādējādi motivējot mērķlapas apmeklētāju pievērsties galvenajam — produktam un tā iegādei.

Liela nozīme šādu lapu veiksmīgumā ir tajās ievietotā teksta kvalitātei. No tā, cik intriģējošs un pirkt iedrošinošs būs apraksts, kā arī no kvalitatīviem attēliem un lapas dizaina būs atkarīgs, vai potenciālo klientu izdosies pietiekami ieinteresēt, lai viņš izdarītu pirkumu Jūsu lapā vai ar Jums sazinātos.

Back to top