„Better Life Academy” mājaslapas tekstu izveide

Once in a while, you’re given an opportunity at something that truly

Better Life Academy” mājaslapas saturs un tiešsaistes testsBetter Life Academy” mājaslapas saturs un tiešsaistes tests

Kampaņas mērķlapas satura koncepcijas un tekstu izveide angļu valodā, tiešsaistes testa izveide angļu valodā
---

Uzdevums

Balstoties uz uzņēmuma mērķiem, mārketinga stratēģiju un jau sasniegtajiem rezultātiem, izanalizēt informāciju un mērķauditorijas uzvedību, lai uzlabotu mājaslapas saturu un izveidotu tiešsaistes testu, kas kalpo par magnētu digitālo kampaņu īstenošanā un piesaista potenciālo klientu uzmanību.

„WIT Berry” risinājums

  • „WIT Berry” izanalizēja uzņēmumam pieejamo informāciju — statistikas datus, lietotāju uzvedību —, kā arī intervēja uzņēmuma pārstāvjus, ņēma vērā mārketinga aģentūras ieteikumus, lai izveidotu jaunu kampaņas mērķlapu, kuras nolūks ir pārdot tiešsaistes kursus.
  • Tika izplānota satura koncepcija un struktūra un uzrakstīti mājaslapas teksti angļu valodā. Papildus tam „WIT Berry” sniedza ieteikumus arī par dažādu mājaslapas satura bloku izvietojumu un vizuālo risinājumu.
  • Tika izplānots tests (jautājumi ar atbilžu variantiem, kā arī 10 testa rezultāti atkarībā no interneta lietotāja sniegtajām atbildēm).
  • Sadarbības procesā „WIT Berry” kopā ar uzņēmuma komandu pētīja statistikas datus, lai turpinātu pilnveidot interneta lietotāja ceļu, kas virzītu viņu uz pirkuma veikšanu.

Ar mūsu veidoto saturu var iepazīties

Galerija

Back to top